Deutsche BankDeutsche Bank

Deutsche Bank PolskaDeutsche Bank Polska

STENA LINE

STENA LINE
Stena Line jest jednym z największych operatorów promowych na świecie z flotą 35 promów oraz rozległą siatką połączeń składającą się z 18 linii promowych w Skandynawii i Wielkiej Brytanii. Stena Line zyskała silną pozycję rynkową, a także znaczny udział we wszystkich sektorach rynku.


Przed Tobą morska przygoda!
Baw się na promie i zwiedzaj Szwecję podczas rejsów turystycznych Stena Line.

Weekend na morzu.
Przeżyj morską przygodę podczas 24-godzinnego rejsu z noclegiem na promie Stena Baltica. Czeka Cię specjalny program rozrywkowy z  wieloma atrakcjami. Na otwartych pokładach widokowych poczujesz romantyzm morza. Będziesz się miło spędzać czas w restauracjach, barach i dyskotece na promie.

Szwecja w jeden dzień.
Dwie noce zabawy na promie Stena Baltica i cały dzień atrakcji turystycznych w Szwecji południowej. Po wieczornej rozrywce możesz odpocząć w swojej kabinie albo wybrać się na wycieczkę po Karlskronie, zabytkowym mieście położonym na 33 skalistych wyspach. Krótki urlop. Zobacz, jak piękne jest w Szwecji i wybierz się teraz w rejs z noclegiem  w hotelu w Karlskronie! Ty i Twoi najbliżsi będziecie mieć więcej czasu na poznanie turystycznych uroków Szwecji i morskiego charakteru zabytkowej Karlskrony, a za cały wyjazd zapłacicie jeszcze mniej niż w zwykle.

W celu realizacji zniżek należy mieć ze sobą kartę Deutsche Bank!

Przy rezerwacji prosimy podać kod oferty specjalnej: DB. Rezerwacja: na www.stenaline.pl/db, przez Call Center (058) 660 92 00, w biurach podróży współpracujących ze Stena Line, osobiście na terminalu promowym w Gdyni, ul. Kwiatkowskiego 60

Rabat dostępny dla kart:

  • 50% Silver
  • 50% Gold
  • 50% Karta IQ
  • 50% Platinum
  • 50% Premium Club Silver
  • 50% Premium Club Gold

www.stenaline.pl

© Copyright Deutsche Bank Polska S.A.