Deutsche BankDeutsche Bank

Deutsche Bank PolskaDeutsche Bank Polska

STADT-GUT-HOTELS

STADT-GUT-HOTELS
Nasze hotele o europejskim standardzie czekają na Państwa w: Polsce, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Czechach, we Włoszech i na Słowacji.

Nasze gościnne hotele o europejskim standardzie czekają na Państwa w liczbie 300 w 7 państwach: Polsce, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Czechach, we Włoszech i na Słowacji.

Land-gut-Hotels to hotele na łonie natury, w otoczeniu sielanki wiejskiej, Stadt-gut-Hotels to hotele miejskie natomiast Schloss-gut-Hotels to hotele w obiektach historycznych. Gut-Hotel to Twój dobry dom w podróży w Polsce i w Europie. Spis, położenie i ofertę naszych obiektów znajdziesz w katalogach sieci i w Internecie pod: http://www.stadtguthotels.pl/

Stadt/Land/Schloss-gut-Hotels oznaczają gościnność w profesjonalnym wydaniu, indywidualna atmosferę, otwarcie na potrzeby gości. Dla ażdego oferujemy coś dobrego.

Oferujemy dobrą usługę za uczciwą cenę. Drogi Gościu, dajemy Ci do dyspozycji obiekty na każdą sytuacje i w różnorodnych lokalizacjach.

Wspaniałych i niezapomnianych przeżyć w naszych hotelach życzy rodzina i firma Tranow twórcy marki i sieci Stadt/Land/Schloss-gut-Hotels

Rabat dostępny dla kart:

  • 5% Silver
  • 10% Gold
  • 10% Platinum
  • 5% Premium Club Silver
  • 10% Premium Club Gold

www.stadtguthotels.pl

© Copyright Deutsche Bank Polska S.A.