Deutsche BankDeutsche Bank

Deutsche Bank PolskaDeutsche Bank Polska

PEARL BEAUTY CLINIC & SPA

PEARL BEAUTY CLINIC & SPA
Pearl Beauty Clinic & Spa został założony przez specjalistkę Kosmetologii oraz Marketingu i Zarządzania, Panią Monikę Wróblewską. Głównym celem gabinetu jest rozwijanie sztuki Spa w Polsce oraz fachowa pomoc z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, dietetyki oraz stylizacji. Szeroka oferta kliniki opiera się na wykorzystaniu profesjonalnych i luksusowych linii kosmetyków, tj.: Carita, Decleor, UMO, czy RevitaLash , w trosce o zdrowie i naturalne piękno każdej osoby. Pearl Beauty Clinic & Spa to najwyższa jakość usług oraz zabiegów pielęgnacyjnych, które pozwalają zrelaksować nie tylko ciało, ale  i duszę.
Instytut Beauty Clinic znajdujący się na parterze Hotelu Intercontinental w Warszawie został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających Klientach, oczekujących fachowej pomocy i widocznych efektów.
Z kolei kameralna atmosfera salonu Pearl Spa, który mieści się na 43 piętrze to prawdziwa świątynia relaksu, która w swoich malowniczych zakątkach oferuje m.in.: Masaże z różnych części świata, rytuały na ciało.
Bogaty wachlarz usług, pozwala uzyskać efekt głębokiego wyciszenia, a także zachować równowagę. Zabiegi w Pearl Beauty Clinic & Spa to niesamowita przygoda do krainy relaksu, gdzie można rozsmakować się w niepowtarzalnej i odprężającej Panoramie Warszawy.

Rabat dostępny dla kart:

  • 15% Silver
  • 20% Gold
  • 20% Platinum
  • 15% Premium Club Silver
  • 20% Premium Club Gold

www.pearlspa.pl

© Copyright Deutsche Bank Polska S.A.