Deutsche BankDeutsche Bank

Deutsche Bank PolskaDeutsche Bank Polska

FRANCK PROVOST

FRANCK PROVOST
Działamy na warszawskim rynku usług fryzjerskich od 1998 roku i od 2006 w Krakowie. Fryzjerstwo uważamy za zawód artystyczny, a nie rzemieślniczy.

Firma Franck Provost działa na warszawskim rynku usług fryzjerskich od 1998 roku i od 2006 w Krakowie. Działamy na zasadzie franszyzy z Panem Franck Provost, który jest wielkim artystą w zakresie kreacji włosów, a w Paryżu uważany jest za fryzjera gwiazd. Wśród salonów tej branży wyróżnia nas to, że staramy się zmieniać sposób myślenia o fryzjerstwie i uważamy to zajęcie za zawód artystyczny a nie rzemieślniczy. Dodatkowo zajmujemy się pielęgnacją włosów przy użyciu produktów Kérastase, które są udoskonalane od 20 lat w laboratoriach L'OREAL. Kosmetyki te są uznane za najlepsze na świecie .

Siła naszych salonów tkwi w indywidualnym podejściu do każdego klienta. Jako jedyni w Warszawie stosujemy pigmenty „Confidence Colorist” stworzone przez Franck Provost. Pigmenty „Confidence Colorist” utrwalają kolor włosów farbowanych i podkreślają piękno koloru włosów naturalnych. Kosmetyka Od stycznia 2007 zapraszamy także do nowoczesnego City-Spa Franck Provost przy Nowym Świecie, w którym można się poddać terapeutycznym masażom, zabiegom na całe ciało oraz twarz, ręce i stopy.

Rabat dostępny dla kart:

  • 5% Silver
  • 10% Gold
  • 10% Karta IQ
  • 10% Platinum
  • 5% Premium Club Silver
  • 10% Premium Club Gold

www.franckprovost.pl

© Copyright Deutsche Bank Polska S.A.