Deutsche BankDeutsche Bank

Deutsche Bank PolskaDeutsche Bank Polska

BYTOM

BYTOM
Bytom to marka dla współczesnych mężczyzn. Kolekcja marki łączy to, co pozornie sprzeczne. Odnajduje doskonałą harmonię współczesnych trendów i najlepszych tradycji krawieckich.
Bytom to pełna stylistycznie kolekcja mody męskiej w formalnym i bardziej swobodnym – smart casualowym stylu. Obecnie poza klasycznymi garniturami znaleźć można m.in.: stylowe płaszcze, wyrafinowane koszule, solidne buty, ciekawe dodatki i akcesoria. Od sezonu jesienno – zimowego 2013/2014 w wybranych sklepach Bytom marka oferuje limitowaną kolekcję BYTOM THE CULTURE ICONS poświęconą wybitnym osobowościom polskiej kultury (premierowy projekt dedykowany jest Zbigniewowi Cybulskiemu) oraz kolekcję damskich garniturów w męskim stylu. W ofercie marki znajduje się również indywidualna usługa Szycie na zamówienie oraz elitarna: Szycie na miarę obejmującą garnitury i koszule.

Kolekcje marki Bytom można nabyć w kilkudziesięciu sklepach w Polsce oraz sklepie internetowym. W C. H. Arkadia znajduje się sklep koncepcyjny, w którym dostępne są kolekcje stworzone we współpracy z uznanymi Projektantami w ramach projektu BYTOM AND DESIGNERS dedykowane mężczyznom ceniącym indywidualność i nowoczesny styl.

Rabat obowiązuje przy płatności kartami kredytowymi Deutsche Bank. Rabat nie sumuje sie z innymi promocjami i nie jest udzielany od towarów przecenionych.

Rabat dostępny dla kart:

  • 10% Silver
  • 10% Gold
  • 10% Karta IQ
  • 10% Platinum
  • 10% Premium Club Silver
  • 10% Premium Club Gold

www.bytom.com.pl

© Copyright Deutsche Bank Polska S.A.