Deutsche BankDeutsche Bank

Deutsche Bank PolskaDeutsche Bank Polska

ARTTU GALERIA SZTUK PIĘKNYCH

ARTTU GALERIA SZTUK PIĘKNYCH
Współczesne malarstwo, rzeźba, fotografia, grafika. Dzieła najwyższej jakości artystycznej i w dobrym smaku. Możliwość wypożyczania obrazów.

Galeria Arttu powstała w roku 2008 z inicjatywy Pawła Korzeniowskiego. Jego wieloletnie zainteresowanie sztuką, a w szczególności malarstwem polskim i ukraińskim splotły się w czasie z rozwojem i zacieśnieniem współpracy kulturalnej między dwoma narodami.

Nadrzędną ideą przyświecającą powołaniu Arttu było stworzenie zielonego światła artystom polskim i ukraińskim w celu zaistnienia ich sztuki na rynku europejskim. Galeria pragnie włączyć się w nurt kultury europejskiej poprzez uczestnictwo w wystawach międzynarodowych i targach sztuki. Będziemy organizować wernisaże zagranicznym artystom jak również promować polskich twórców w Europie i poza jej granicami.

Galeria stawia na talent i jakość wystawianych dzieł. Już niedługo galeria będzie prezentować oprócz malarstwa - grafikę, rzeźbę i fotografię. Chcemy, aby logo Arttu kojarzyło się z wysokim poziomem wystawianych prac i dobrym smakiem.

Dla posiadaczy kart kredytowych Deutsche Bank oferujemy możliwość wypożyczania obrazów.

Rabat dostępny dla kart:

  • 15% Gold
  • 15% Karta IQ
  • 20% Platinum
  • 15% Premium Club Gold

www.arttu.waw.pl

© Copyright Deutsche Bank Polska S.A.