Deutsche BankDeutsche Bank

Deutsche Bank PolskaDeutsche Bank Polska

Bankowość Inwestycyjna

Deutsche Bank jest wiodącym bankiem inwestycyjnym na świecie z bogatym doświadczeniem w tym zakresie w Polsce. O sile Deutsche Bank w Polsce świadczy liczba transakcji na rynku kapitałowym i rynku papierów dłużnych oraz M&A, jakie zostały zrealizowane na rzecz największych przedsiębiorstw, instytucji finansowych oraz jednostek administracji rządowej i samorządowej. Deutsche Bank dostarcza swoim Klientom kompleksowe oraz innowacyjne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Transakcje, przy których uczestniczył Deutsche Bank, były wielokrotnie nagradzane, m.in. transakcja przejęcia spółki Polkomtel w 2012 roku uznana za „Transakcję Roku w zakresie finansowania w sektorze Telekomunikacyjnym” przez Telecomfinance, a także „Transakcję Roku w zakresie finansowania lewarowanego” przez IFR. Pierwsza Oferta Publiczna akcji PZU w 2010 roku została uznana za najlepszą transakcję na rynkach kapitałowych akcji w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka), a emisja akcji z prawem poboru dla PKO BP w 2009 roku, wyróżniona tytułem „Najlepszej oferty wtórnej" przez EMEA Finance.

Doświadczenie oraz jakość świadczonych przez Deutsche Bank usług została wielokrotnie wyróżniona licznymi prestiżowymi nagrodami branżowymi. Na przestrzeni ostatnich kilku lat Deutsche Bank został wyróżniony tytułem „Najlepszego Banku Inwestycyjnego w Polsce" (w latach 2010, 2011 oraz 2013) przyznawanym przez Euromoney, a w 2012 roku Deutsche Bank otrzymał nagrodę dla „Najlepszego Doradcy M&A w Polsce" przyznaną przez Euromoney.

© Copyright Deutsche Bank Polska S.A.

/html>