Deutsche BankDeutsche Bank

Deutsche Bank PolskaDeutsche Bank Polska

db Kredyt Gotówkowy
 • Kwota kredytu do 200 000 zł
 • Bez zbędnych formalności
 • Okres kredytowania do 120 miesięcy
 • Szybka decyzja kredytowa
 • RRSO 9,4%

Kredyt gotówkowy z atrakcyjnym oprocentowaniem!

Weź gotówkę na dowolny cel. Jeżeli nagle potrzebujesz dodatkowej gotówki, przyjdź właśnie do nas!
Szybko i profesjonalnie udzielimy Ci kredytu na atrakcyjnych warunkach.

db Kredyt Gotówkowy to:

 
szybka decyzja kredytowa
 
atrakcyjne oprocentowanie
 
minimum formalności
 
możliwość korzystnego ubezpieczenia
na życie i od utraty pracy
 
opcja konsolidacji

Dlaczego warto wybrać kredyt gotówkowy w Deutsche Bank?

 
Atrakcyjne warunki
 • wysokie kwoty kredytu (jako jeden z niewielu banków, udzielamy kredytów nawet do 200 000 zł) przy korzystnym oprocentowaniu i długim okresie kredytowania.
 
Szybkość
 • wstępną decyzję otrzymasz nawet w 10 minut,
  a środki pieniężne znajdą się na koncie nawet w 1 dzień1.
 
Bezpieczeństwo
 • dzięki bogatej ofercie ubezpieczeń Ty i Twoja rodzina możecie czuć się pewnie i bezpiecznie bez względu
  na okoliczności.
 
Profesjonalizm
 • najwyższe standardy obsługi Klienta są naszym priorytetem.

Poznaj szczegóły

Weź gotówkę na dowolny cel. Jeżeli nagle potrzebujesz dodatkowej gotówki, przyjdź właśnie do nas! Szybko i profesjonalnie udzielimy Ci kredytu na atrakcyjnych warunkach.

db Kredyt Gotówkowy to:

 • szybka decyzja kredytowa,
 • atrakcyjne oprocentowanie,
 • minimum formalności,
 • możliwość korzystnego ubezpieczenia na życie i od utraty pracy,
 • opcja konsolidacji.

Jeśli posiadasz kredyty w innych bankach połączymy je w jeden i obniżymy Twoją ratę! Z nami spłacisz swoje stare kredyty i dostaniesz dodatkową gotówkę.

Zyskasz jedną niższą ratę zamiast kilku.

Zapytaj przedstawiciela Banku o kredyt gotówkowy z opcją konsolidacji.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,40%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 60 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 74 577,05 zł, oprocentowanie zmienne 6,85%, całkowity koszt kredytu 14 577,05 zł (w tym: prowizja 1 596,40 zł, opłata przygotowawcza 1 400,00 zł, odsetki 11 580,65 zł), 60 miesięcznych rat równych w wysokości 1 242,95 zł. Powyższa kalkulacja została dokonana na dzień 26.10.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie. Zaciągnięcie kredytu oprocentowanego stopą zmienną wiąże się z ryzykiem wzrostu stopy procentowej, a tym samym możliwością ponoszenia w czasie zwiększonych kosztów miesięcznych kredytu. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Ma ona charakter wyłącznie informacyjny. Bank uzależnia przyznanie kredytu od zdolności kredytowej klienta.

Zaciągnięcie kredytu oprocentowanego stopą zmienną wiąże się z ryzykiem wzrostu stopy procentowej, a tym samym możliwością ponoszenia w czasie zwiększonych kosztów miesięcznych kredytu. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Ma ona charakter wyłącznie informacyjny. Bank uzależnia przyznanie kredytu od zdolności kredytowej klienta. Deutsche Bank Polska S.A., ul. Lecha Kaczyńskiego 26, 00-609 Warszawa.

Jak kupić?

Jeśli interesuje Cię db Kredyt Gotówkowy, skontaktuj się z przedstawicielem Banku:

 • wypełnij formularz zapytania lub
 • zadzwoń na numer 801 18 18 18* lub
 • odwiedź jeden z naszych oddziałów
Wniosek o kredyt gotówkowy możesz
złożyć także dzwoniąc pod numer infolinii:

* opłata wg obowiązujących stawek operatora,

Kredyt konsumencki

Informacje dla Klientów wnioskujących o kredyt konsumencki

Przez umowę o kredyt konsumencki rozumie się umowę o kredyt w wysokości nie większej niż 255 550 PLN albo równowartość tej kwoty w walucie innej niż waluta polska, z zastrzeżeniem tych umów, co do których stosowanie przepisów ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim zostało wyraźnie wyłączone lub ograniczone. Wartość kwoty kredytu konsumenckiego udzielonego w walucie innej niż PLN przelicza się według średniego kursu tej waluty ogłaszanego przez Narodowy Bank Polski z ostatniego dnia kwartału poprzedzającego dzień zawarcia umowy. W szczególności, kredytem konsumenckim w rozumieniu ww. ustawy nie jest kredyt zabezpieczony hipoteką, tym niemniej ustawa ta nakłada na kredytodawcę lub pośrednika kredytowego określone obowiązki, w szczególności informacyjne, dotyczące kredytów zabezpieczonych hipoteką, niezależnie od kwoty udzielonego kredytu. Warto wiedzieć zanim podpiszesz umowę kredytową.

Poniżej zamieszczamy przydatne informacje związane z procesem wnioskowania o kredyt konsumencki:

Wnioskując o kredyt weź pod uwagę swoje obecne i przyszłe możliwości finansowe.

Zanim zdecydujesz się na dowolną formę kredytowania, porównaj różne oferty i wybierz tę najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb oraz do możliwości spłaty.

Jeżeli zdecydujesz się na kredyt lub pożyczkę przedstawiciel Banku powinien udzielić Ci wszystkich informacji niezbędnych do podjęcia decyzji, a w szczególności:

 • Przedstawić warunki uzyskania kredytu z uwzględnieniem terminu i sposobu jego wypłaty, zasad spłaty oraz wymaganego zabezpieczenia,
 • Wyliczyć całkowitą kwotę do zapłaty, która stanowi sumę wszystkich środków pieniężnych, udostępnianych przez Bank oraz podać wszelkie koszty, które będziesz zobowiązany ponieść w związku z umową o kredyt (w tym prowizję, odsetki i opłaty),
 • Zwrócić uwagę na prawa i obowiązki wynikające z umowy np. warunki wcześniejszej spłaty, zasady odstąpienia od umowy.
 • Całkowity koszt kredytu określa RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Zapytaj przedstawiciela Banku o RRSO dla wybranego przez Ciebie wariantu kredytu lub pożyczki oraz o wysokość Twojej raty miesięcznej.

Jeżeli otrzymane informacje wydały Ci się niezrozumiałe lub niepełne, poproś przedstawiciela Banku o wyjaśnienie.

Podczas rozmowy z przedstawicielem Banku powinieneś otrzymać w formie pisemnej podsumowanie informacji o kredycie, o który wnioskujesz (Formularz informacyjny).

Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej masz prawo otrzymać bezpłatny egzemplarz umowy o kredyt.

Przeczytaj dokładnie umowę przed jej podpisaniem. Jeśli masz wątpliwości dotyczące postanowień umowy kredytowej, poproś przedstawiciela Banku o wyjaśnienie.

Bank dokonuje oceny Twojej zdolności kredytowej m.in. w oparciu o informacje zawarte w poniższych bazach danych:

 • Biuro Informacji Kredytowej S.A.
 • Centralna Baza Danych Systemu - Dokumenty Zastrzeżone
 • Systemy Deutsche Bank Polska S.A.
 • Biura Informacji Gospodarczej

W przypadku odmownej decyzji kredytowej Bank powinien poinformować Cię o tym niezwłocznie. Jeśli przyczyną odmowy była informacja zawarta w wyżej wymienionych bazach Bank powinien wskazać bazę danych, w której dokonano sprawdzenia.

© Copyright Deutsche Bank Polska S.A.