Deutsche BankDeutsche Bank

Deutsche Bank PolskaDeutsche Bank Polska

Kredyt gotówkowy z atrakcyjnym oprocentowaniem

 • Kwota kredytu do 200 000 zł
 • Bez zbędnych formalności
 • Okres kredytowania do 120 miesięcy
 • Szybka decyzja kredytowa
*szczegóły oferty dostępne w zakładce "Zastrzeżenia prawne"

Chcesz uzyskać produkt?

 1. 1wypełnij formularz - oddzwonimy do Ciebie->
 2. 2nasz Doradca pomoże wybrać najlepszą ofertę->
 3. 3korzystaj z wybranego produktu->

Szczegóły

Weź gotówkę na dowolny cel. Jeżeli nagle potrzebujesz dodatkowej gotówki, przyjdź właśnie do nas! Szybko i profesjonalnie udzielimy Ci kredytu na atrakcyjnych warunkach.

db Kredyt Gotówkowy to:

 • szybka decyzja kredytowa,
 • atrakcyjne oprocentowanie,
 • minimum formalności,
 • możliwość korzystnego ubezpieczenia na życie i od utraty pracy,
 • opcja konsolidacji.


Jeśli posiadasz kredyty w innych bankach połączymy je w jeden i obniżymy Twoją ratę! Z nami spłacisz swoje stare kredyty i dostaniesz dodatkową gotówkę.

Zyskasz jedną niższą ratę zamiast kilku.

Zapytaj Doradcę o kredyt gotówkowy z opcją konsolidacji.

Zaciągnięcie kredytu oprocentowanego stopą zmienną wiąże się z ryzykiem wzrostu stopy procentowej, a tym samym możliwością ponoszenia w czasie zwiększonych kosztów miesięcznych kredytu. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Ma ona charakter wyłącznie informacyjny. Bank uzależnia przyznanie kredytu od zdolności kredytowej klienta. Deutsche Bank Polska S.A., al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa.

Jak kupić?

Jeśli interesuje Cię db Kredyt Gotówkowy, skontaktuj się z naszym Doradcą:

 • wypełnij formularz zapytania lub
 • zadzwoń na numer 801 18 18 18* lub
 • odwiedź jeden z naszych oddziałów

* opłata wg obowiązujących stawek operatora

obr

Dlaczego warto?

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KREDYT GOTÓWKOWY W DEUTSCHE BANK?

W Deutsche Bank wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i zaufanie. Nasi doradcy pomogą Ci, dobierając najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązanie dla Ciebie.

db Kredyt Gotówkowy to:

ATRAKCYJNE WARUNKI – wysokie kwoty kredytu (jako jeden z niewielu banków, udzielamy kredytów nawet do 200 000 zł) przy korzystnym oprocentowaniu i długim okresie kredytowania.

SZYBKOŚĆ – wstępną decyzję otrzymasz nawet w 10 minut, a środki pieniężne znajdą się na koncie nawet w 1 dzień.*

BEZPIECZEŃSTWO – dzięki bogatej ofercie ubezpieczeń Ty i Twoja rodzina możecie czuć się pewnie i bezpiecznie bez względu na okoliczności.

PROFESJONALIZM – najwyższe standardy obsługi Klienta są naszym priorytetem.

Wstępna decyzja to weryfikacja zdolności kredytowej Klienta przekazywana przez pracownika Call Center na podstawie danych udostępnionych przez Klienta podczas rozmowy telefonicznej. Wypłata kredytu gotówkowego w jeden dzień jest liczona od dnia złożenia przez Klienta pełnego wniosku wraz z wymaganą dokumentacją.

Kredyt konsumencki

Informacje dla Klientów wnioskujących o kredyt konsumencki

Przez umowę o kredyt konsumencki rozumie się umowę o kredyt w wysokości nie większej niż 255 550 PLN albo równowartość tej kwoty w walucie innej niż waluta polska, z zastrzeżeniem tych umów, co do których stosowanie przepisów ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim zostało wyraźnie wyłączone lub ograniczone. Wartość kwoty kredytu konsumenckiego udzielonego w walucie innej niż PLN przelicza się według średniego kursu tej waluty ogłaszanego przez Narodowy Bank Polski z ostatniego dnia kwartału poprzedzającego dzień zawarcia umowy. W szczególności, kredytem konsumenckim w rozumieniu ww. ustawy nie jest kredyt zabezpieczony hipoteką, tym niemniej ustawa ta nakłada na kredytodawcę lub pośrednika kredytowego określone obowiązki, w szczególności informacyjne, dotyczące kredytów zabezpieczonych hipoteką, niezależnie od kwoty udzielonego kredytu.  Warto wiedzieć zanim podpiszesz umowę kredytową

Poniżej zamieszczamy przydatne informacje związane z procesem wnioskowania o kredyt konsumencki:

Wnioskując o kredyt weź pod uwagę swoje obecne i przyszłe możliwości finansowe.
Zanim zdecydujesz się na dowolną formę kredytowania, porównaj różne oferty i wybierz tę najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb oraz do możliwości spłaty.

Jeżeli zdecydujesz się na kredyt lub pożyczkę Doradca powinien udzielić Ci wszystkich informacji niezbędnych do podjęcia decyzji, a w szczególności:

 • Przedstawić warunki uzyskania kredytu z uwzględnieniem terminu i sposobu jego wypłaty, zasad spłaty oraz wymaganego zabezpieczenia,
 • Wyliczyć całkowitą kwotę do zapłaty, która stanowi sumę wszystkich środków pieniężnych, udostępnianych przez Bank oraz podać wszelkie koszty, które będziesz zobowiązany ponieść w związku z umową o kredyt (w tym prowizję, odsetki i opłaty),
 • Zwrócić uwagę na prawa i obowiązki wynikające z umowy np. warunki wcześniejszej spłaty, zasady odstąpienia od umowy.
 • Całkowity koszt kredytu określa RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Zapytaj Doradcę o RRSO dla wybranego przez Ciebie wariantu kredytu lub pożyczki oraz o wysokość Twojej raty miesięcznej.

Jeżeli otrzymane informacje wydały Ci się niezrozumiałe lub niepełne, poproś Doradcę o wyjaśnienie.
Podczas rozmowy z Doradcą powinieneś otrzymać w formie pisemnej podsumowanie informacji o kredycie, o który wnioskujesz (Formularz informacyjny).
Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej masz prawo otrzymać bezpłatny egzemplarz umowy o kredyt.
Przeczytaj dokładnie umowę przed jej podpisaniem. Jeśli masz wątpliwości dotyczące postanowień umowy kredytowej, poproś Doradcę o wyjaśnienie.
 

Bank dokonuje oceny Twojej zdolności kredytowej m.in. w oparciu o informacje zawarte w poniższych bazach danych:

 • Biuro Informacji Kredytowej S.A.
 • Centralna Baza Danych Systemu - Dokumenty Zastrzeżone
 • Centralna Baza Danych Systemu - Bankowy Rejestr
 • Systemy Deutsche Bank Polska S.A.
 • Biura Informacji Gospodarczej

W przypadku odmownej decyzji kredytowej Bank powinien poinformować Cię o tym niezwłocznie. Jeśli przyczyną odmowy była informacja zawarta w wyżej wymienionych bazach Bank powinien wskazać bazę danych, w której dokonano sprawdzenia.

Zastrzeżenia prawne

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 10,16%, całkowita kwota kredytu 42.000 zł, całkowita kwota do zapłaty 56.167,20 zł, oprocentowanie zmienne 4,99%, całkowity koszt kredytu 14.167,20 (w tym: prowizja 4.296,60 zł, opłata przygotowawcza 1.400 zł, odsetki 8.470,60 zł), 80 miesięcznych rat odsetkowych w wysokości 702,09 zł - reprezentatywny przykład. Powyższa kalkulacja została dokonana na dzień 5.09.2016 r. Zaciągnięcie kredytu oprocentowanego stopą zmienną wiąże się z ryzykiem wzrostu stopy procentowej, a tym samym możliwością ponoszenia w czasie zwiększonych kosztów miesięcznych kredytu. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Ma ona charakter wyłącznie informacyjny. Bank uzależnia przyznanie kredytu od zdolności kredytowej klienta. Deutsche Bank Polska S.A., al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa.

© Copyright Deutsche Bank Polska S.A.