Deutsche BankDeutsche Bank

Deutsche Bank PolskaDeutsche Bank Polska

Karta Kredytowa z Kartą Dużej Rodziny

Czym jest Karta Dużej Rodziny?

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień, który przysługuje rodzinom z przynajmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana każdemu członkowi rodziny bezpłatnie. Posiadacze karty mogą korzystać z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej lub transportowej na terenie całego kraju oraz ze zniżek na produkty bankowe. W ramach poparcia tej inicjatywy Deutsche Bank pragnie współtworzyć pierwszy ogólnopolski program skierowany do dużych rodzin.

Dla kogo przeznaczona jest Karta Dużej Rodziny?

Karta Dużej Rodziny przysługuje:
— rodzicom dożywotnio,
— dzieciom do 18. roku życia lub do ukończenia nauki (maksymalnie do 25. roku życia),
— dzieciom legitymującym się orzeczeniem o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności na okres ważności orzeczenia po osiągnięciu odpowiednio 18. lub 25. roku życia.

Karta Kredytowa Deutsche Bank z Kartą Dużej Rodziny

Karta kredytowa to dodatkowe środki na nieprzewidywane wydatki. Karta umożliwia wygodne płacenie bez gotówki, w tym także szybkie płatności zbliżeniowe. Wartą mieć ją pod ręką.

Dlaczego warto:
- dodatkowe środki w ramach przyznanego limitu kredytowego (od 2 000 zł do maksymalnie 200 000 zł)
- kontrola wydatków przez internet, telefon oraz wyciągi
- rabaty w programach Strefa Rabatów i MasterCard® Buy&Smile

Klienci posiadający kartę Dużej Rodziny otrzymają:
- kartę kredytową bez opłaty rocznej przez pierwsze 3 lata1

Warunkiem zniesienia opłaty za korzystanie z karty w pierwszym roku jest wykonanie dowolnej transakcji w okresie miesiąca od dnia aktywacji karty.

1 Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 10,57%, całkowita kwota kredytu: 10 000 zł przy założeniu jednorazowego wykorzystania kwoty średniego przyznanego przez Bank limitu dla karty kredytowej w formie transakcji bezgotówkowej dokonanej w terminie 1 miesiąca od dnia aktywacji karty oraz spełnieniu warunku obrotów uprawniających do zwolnienia z opłaty za kolejne lata korzystania z karty, całkowita kwota do zapłaty: 11 616,19 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 10%, całkowity koszt kredytu: 1616,19 zł (w tym odsetki 1616,19 zł ) – reprezentatywny przykład. Powyższa kalkulacja została dokonana na dzień 6.08.2015 r. Zaciągnięcie kredytu oprocentowanego stopą zmienną wiąże się z ryzykiem wzrostu stopy procentowej, a tym samym możliwością ponoszenia w czasie zwiększonych kosztów miesięcznych kredytu.

© Copyright Deutsche Bank Polska S.A.