Deutsche BankDeutsche Bank

Deutsche Bank PolskaDeutsche Bank Polska

Kariera

Wybierz Solidnego Pracodawcę


Grupa Deutsche Bank w Polsce otrzymała tytuł Solidnego Pracodawcy 2014 w ogólnopolskim konkursie, który nagradza firmy najlepiej dbające o swoich Pracowników. Niezależne jury doceniło politykę personalną banku – korzystne warunki pracy, dbałość o rozwój zawodowy Pracowników, a przede wszystkim - myślenie o nich w kategoriach długofalowych.

Ludzie są największym kapitałem

Aktywnie wspieramy osobisty rozwój naszych Pracowników. Budujemy zespoły oparte na wzajemnym zaufaniu, które sprawdza się w każdych warunkach.

Stawiamy na rozwój

Naszym Pracownikom udostępniamy globalne know-how, a także narzędzia do nauki na stanowisku pracy i szereg programów szkoleniowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Wysoki poziom identyfikacji

Dbamy o wysoki poziom identyfikacji Pracowników z Bankiem. Nasze partnerskie relacje opieramy na wartościach, które od lat niezmiennie tworzą wysoką kulturę pracy w Grupie Deutsche Bank.

Wartości towarzyszące naszym Pracownikom


  • Wiarygodność – postępujemy zgodnie z najwyższymi standardami we wszystkim, co mówimy i co robimy.
  • Zrównoważony rozwój – tworzymy wartość dla Udziałowców przedkładając długoterminowe sukcesy nad krótkoterminowe zyski.
  • Klient w centrum zainteresowania – dostarczamy prawdziwą wartość naszym Klientom poprzez zrozumienie ich potrzeb i poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla każdego z nich.
  • Innowacja – rozwijamy innowacje, wspierając ciekawość intelektualną naszych Pracowników.
  • Dyscyplina – działamy odpowiedzialnie i według określonych zasad, dotrzymując obietnic.
  • Partnerstwo – tworzymy zespoły oparte na różnorodności, aby generować lepsze pomysły i podejmować bardziej pragmatyczne decyzje.

Znajdź pracę dla siebie

© Copyright Deutsche Bank Polska S.A.

gemius.js?v=36">